9 березня в Україні відзначають 205-у річницю з дня народження Тараса Шевченка. Наша школа теж долучилася до святкових заходів. Вчитель української літератури Підкаура В.Г. підготувала і провела відкриту виховну годину, присвячену Кобзареві. Цікавим доповненням стали відеофрагменти, що розкрили багатогранність таланту видатного українця.
![](/2018-2019/Kobzar/3.jpg)
...
Читати далі »
Переглядів:
344
|
Додав:
Olena
|
Дата:
13.03.2019
|
| |