З історії
Варварівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
Приміщення нині діючої школи введені в експлуатацію 1971 року. Школа типова на 120 учнівських місць, розміщена в двох приміщеннях. В центральному корпусі (площа 537 м2 ) знаходиться 8 навчальних кабінетів, вчительська кімната, кабінет директора, спортивна кімната, бібліотека, два підсобних приміщення. В другому корпусі знаходиться шкільна їдальня і майстерня виробничого навчання, яка обладнана п'ятьма столярними верстаками, свердлувальним верстатом, токарними верстатами по дереву і металу. На шкільному подвір’ї розташовані господарські споруди. Поблизу школи знаходиться великий стадіон.
В жовтні-грудні 2013 року в школі проведено значні ремонтні роботи:
v відремонтовано і перекрито новим шифером дах центрального корпусу;
v всі старі дерев’яні вікна замінено на нові металопластикові з двокамерним склопакетом;
v застарілі вхідні двері замінено на сучасні металеві;
v капітального ремонту зазнали чотири грубки;
v в трьох навчальних кабінетах замінено підлогу.
Ремонтні роботи відбулись завдяки сприянню депутата Верховної Ради України Володимира Михайловича Литвина.
Школа надає освітні послуги дітям трьох населених пунктів Кам’яномайданської сільської ради Новоград-Волинського району. Навчальний заклад відвідують учні із сіл Варварівка, Лагульськ, Болярка.
В усі роки існування школа була і нині залишається осередком культурного і духовного життя села.
Справжніми майстрами педагогічної справи в свій час були шкільні педагоги, память про яких зберігається в серцях учнів і колег.
Це В. У. Янківський, Є. О. Талько, Л. Д. Гончарук, В.С.Пшебильський, Л.С.Ткач, С.С.Підкаура, М.В. Бойко, В. Ю. Ігнатюк, В. К. Данильчук, Л.М.Іванченко.
Впродовж останніх 30 років посаду директора школи займала Корнійчук Віра Степанівна.
З січня 2014 року навчальний заклад очолює Шевчук Костянтин Володимирович.
Нині педагогічною окрасою школи є майстри своєї справи, досвідченні вчителі В.Г.Підкаура, О.П.Забродська, Т.М. Сваренчук, В школі працює наша випускниця, а тепер вчитель фізичного виховання - Петрук М.М.
В процесі реалізації завдань навчально-виховного процесу, в повсякденній роботі вчителі застосовують інтерактивні методи навчання, використовують нестандартні форми організації та проведення уроків, впроваджують ефективні технології та прийоми освітньої діяльності, що спрямовані на формування у вихованців бажання навчатись та застосовувати одержані знання, уміння і навички в побуті і виробничій діяльності.
Педагогічний колектив вважає головним завданням своєї діяльності виховання учнів гідними громадянами України, які здатні використовувати здобуті в школі знання в самостійному дорослому житті заради процвітання Батьківщини.